KONST / Litografier / Färglitografi 15707109

nr 1570 7109

Färglitografi

efter Andy Warhol, Marilyn. Färglitografi, bildmått: 90x90 cm, yttermått inklusive ram: 110x110 cm. Ej signerad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 16 oktober 2023
kl 20:15:02